SPONSORZY I PARTNERZY

Biofarm Sp. z o.o.

Sponsor tytularny

Biofarm to poznańska, rodzinna  firma farmaceutyczna, rozwijająca się dynamicznie od 25 lat. Łączy profesjonalną wiedzę swoich pracowników z innowacyjną technologią. Od początku istnienia wspomaga zdrowie pacjentów, polepszając komfort ich życia. Firmę Biofarm cechuje najwyższa jakość produktów, innowacyjność i troska o otoczenie. Biofarm systematycznie wspiera zarówno środowiska naukowe, jak i różne lokalne inicjatywy.

Fundacja PBG

Fundacja PBG została powołana w 2010 roku. Wspiera osoby, instytucje, projekty, które w życie codzienne wnoszą dobro i wartości ponadczasowe.

Atrem S.A.

Grupa Atrem działa w branży inżynieryjnej i wykonuje prace związane z automatyką przemysłową i elektroenergetyką. Grupa realizuje zlecenia zarówno jako generalny wykonawca inwestycji, jak również podwykonawca największych grup budowlanych w Polsce.

Fun Club

Biuro Podróży istniejące na polskim rynku turystycznym od 1997 roku, na początku jako spółka cywilna, a od 2001 roku jako spółka z o.o.. Z powodzeniem organizuje autokarowe wczasy wypoczynkowe w Europie oraz lotnicze imprezy grupowe na wszystkich kontynentach zarówno dla Klientóe indywidualnych, jak i instytucjonalnych.

PTB Nickel

Nickel to generalny wykonawca budowlany, swoją działalnością obejmujący kompleksowe przygotowanie, realizację oraz obsługę inwestycji budowlanych. Firma specjalizuje się w budowie nieruchomości z wykorzystaniem funkcjonalnych rozwiązań technologicznych.

Kia Delik

Firma DELIK powstała w 1993 roku w Przeźmierowie k/Poznania. Od samego początku firma specjalizowała się w profesjonalnej obsłudze Klientów w zakresie napraw blacharsko-lakierniczych. Aktualnie jesteśmy jednym z największych serwisów w Wielkopolsce. Oferujemy obsługę szkód wszystkich ubezpieczalni. W stałej dyspozycji dla naszych Klientów posiadamy flotę 60-ciu samochodów zastępczych.

 

Jaxa-Pol Sp. z o.o.

Przedsiębiorstwo specjalizujące się w pracach wyburzeniowo-rozbiórkowych, pracach ziemnych oraz kruszeniu gruzu budowlanego i ceglanego. 

Drukarnia Drukma

Drukma do firma rodzinna, istniejąca na rynku poznańskim ponad 35 lat jako jedno z pierwszych w Polsce przedsiębiorstw prywatnych zajmujących się działalnością poligraficzną. Działa w oparciu o nowoczesne technologie oraz wyspecjalizowaną kadrę. Oferuje produkty najwyższej jakości, które nieustannie znajdują uznanie konsumentów, czego wyrazem jest m.in. przyznanie Drukmie wyróżnienia "Dobre bo Polskie". Specjalizuje się w szybkim druku małych i średnich nakładów o najwyższej jakości wykonania. Do atutów firmy należy m.in. czas, jaki istnieje na rynku poligraficznym oraz zadowolenie jej klientów. Drukarnia specjalizuje się w druku offsetowym i cyfrowym.

 

U leniwej Danuty

Marka firmy Gastropol, zajmującej się działalnością cateringową. Firma zapewnia obsługę gastronomiczną uroczystości rodzinnych, imprez firmowych, bankietów, komunii, wesel.

Rehasport Clinic

Klinika specjalizująca się w dziedzinie ortopedii, rehabilitacji, diagnostyki obrazowej (USG, RTG) oraz sportu. 

Sobczyńscy Adwokaci

Spółka prawnicza Sobczyńscy Adwokaci świadczy kompleksową obsługę prawną na rzecz polskich i zagranicznych podmiotów gospodarczych oraz reprezentuje w procesach klientów indywidualnych.

Przychodnia Lekarska Eumedica

Świadczy usługi medyczne w ramach Podstawowej Opieki Medycznej oraz zapewnia opiekę medyczną pacjentom wtedy, kiedy właśnie jej potrzebują. Z całą pewnością w Eumedice można liczyć na wieloletnie doświadczenie lekarzy oraz miły personel.

Orlico Sport

Firma zajmująca się importem i dystrybucją odzieży i sprzętu sportowego takich marek, jak: Erima, Joma, Luanvi, Yakima, Geco, Zeus i wiele innych.

RMF Maxxx

Rozgłośnia radiowa należąca do Grupy RMF - lidera pod względem zasięgu dziennego wśród stacji radiowych w Polsce. 

MK Bowling

Centrum rozrywki - kręgle, bilard, night club, restauracja. 

Radio Meteor

Działająca od 13 lutego 2012 roku studencka rozgłośnia Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Miasto, kultura, muzyka, polityka, sport i życie studenckie – o tym usłyszysz na antenie Radia Meteor. 

NAJNOWSZE VIDEO

O NAS NA SPORTOWYCH FAKTACH

FACEBOOK

© Copyright© Biofarm Basket Poznań 2016. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: Sport Success