SPONSORZY I PARTNERZY

U leniwej Danuty

Marka firmy Gastropol, zajmującej się działalnością cateringową. Firma zapewnia obsługę gastronomiczną uroczystości rodzinnych, imprez firmowych, bankietów, komunii, wesel.

Fun Club

Biuro Podróży istniejące na polskim rynku turystycznym od 1997 roku, na początku jako spółka cywilna, a od 2001 roku jako spółka z o.o.. Z powodzeniem organizuje autokarowe wczasy wypoczynkowe w Europie oraz lotnicze imprezy grupowe na wszystkich kontynentach zarówno dla Klientóe indywidualnych, jak i instytucjonalnych.

Sobczyńscy Adwokaci

Spółka prawnicza Sobczyńscy Adwokaci świadczy kompleksową obsługę prawną na rzecz polskich i zagranicznych podmiotów gospodarczych oraz reprezentuje w procesach klientów indywidualnych.

Sportowe Transmisje Live

Telewizja internetowa zajmująca się transmitowaniem imprez głównie sportowych.

Hotel Poznański

Nowoczesne centrum konferencyjne i 100 komfortowych miejsc noclegowych w Poznaniu.

Radio Meteor

Działająca od 13 lutego 2012 roku studencka rozgłośnia Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Miasto, kultura, muzyka, polityka, sport i życie studenckie – o tym usłyszysz na antenie Radia Meteor. 

MK Bowling

Centrum rozrywki - kręgle, bilard, night club, restauracja. 

Fundacja PBG

Fundacja PBG została powołana w 2010 roku. Wspiera osoby, instytucje, projekty, które w życie codzienne wnoszą dobro i wartości ponadczasowe.

Atrem S.A.

Grupa Atrem działa w branży inżynieryjnej i wykonuje prace związane z automatyką przemysłową i elektroenergetyką. Grupa realizuje zlecenia zarówno jako generalny wykonawca inwestycji, jak również podwykonawca największych grup budowlanych w Polsce.

4 eyes salon optyczny

Salon optyczny z szeroką gamą opraw oraz profesjonalna obsługa. Dobór oprawek, badanie optometryczne na miejscu.

4eyes Salon Optyczny two­rzy zespół wysoko wykwa­li­fi­ko­wa­nej kadry, posia­da­ją­cej zarówno sze­roką wie­dzą teo­re­tyczną, zdo­bytą pod­czas spe­cja­li­stycz­nych stu­diów, jak i prak­tyczną, uzy­skaną pod­czas lat pracy przy pro­duk­cji i dobo­rze socze­wek oku­la­ro­wych oraz kon­tak­cie z klien­tem. Nasz zespół stwo­rzony jest wyłącz­nie z wykwa­li­fi­ko­wa­nych opto­me­try­stów oraz doświad­czo­nych optyków.

Diagnostyka obrazowa

Diagnostyka obrazowa oferuje szeroki zakres badań i precyzyjną diagnozę chorób w bardzo krótkim czasie. Wiedza i wieloletnie doświadczenie specjalistów pozwala diagnozować najbardziej skomplikowane przypadki w najkorzystniejszych cenach w Poznaniu.

Drukarnia Drukma

Drukma do firma rodzinna, istniejąca na rynku poznańskim ponad 35 lat jako jedno z pierwszych w Polsce przedsiębiorstw prywatnych zajmujących się działalnością poligraficzną. Działa w oparciu o nowoczesne technologie oraz wyspecjalizowaną kadrę. Oferuje produkty najwyższej jakości, które nieustannie znajdują uznanie konsumentów, czego wyrazem jest m.in. przyznanie Drukmie wyróżnienia "Dobre bo Polskie". Specjalizuje się w szybkim druku małych i średnich nakładów o najwyższej jakości wykonania. Do atutów firmy należy m.in. czas, jaki istnieje na rynku poligraficznym oraz zadowolenie jej klientów. Drukarnia specjalizuje się w druku offsetowym i cyfrowym.

 

© Copyright© Biofarm Basket Poznań 2016. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: Sport Success