SPONSORZY I PARTNERZY

Budchem - Materiały i chemia budowlana

Firma Budchem istnieje na rynku wielkopolskim od 1991 roku. Prowadzimy sprzedaż detaliczną i hurtową materiałów i chemii budowlanej w kilku oddziałach handlowych na terenie Poznania oraz Swarzędza. Głównymi klientami są przedsiębiorstwa usługowe, developerskie, inwestycyjne, firmy budowlane oraz osoby fizyczne. Mamy asortyment pozwalający na budowę oraz wykończenie całego budynku „pod klucz”, świadczymy usługi montażu drzwi, okien oraz prowadzimy sprzedaż wysyłkową poprzez sklep internetowy. Własna baza transportowa pozwala na przewóz zamówionego towaru bezpośrednio do klienta docelowego.

W sprzedaży preferowane są profesjonalne, znane i silne marki, bo dzięki temu klienci otrzymują nie tylko użyteczny produkt, ale przede wszystkim jakość i gwarancję sukcesu w tym, czego się podejmują.

Oprócz spraw handlowych w spectrum działalności jest sponsoring w różnej formie i skali finansowej zarówno klubów sportowych, jak i sportowców indywidualnych. Reklama zanurzona w sporcie daje oprócz profitów wizerunkowych przede wszystkim wymierną satysfakcję.

To fantastyczna sprawa móc uczestniczyć w sukcesie ludzi, którzy realizują własne marzenia i tworzą dla innych wydarzenia pełne emocji!

 

Markizy Monolith

Firma Monolith istnieje na rynku już 27 lat. Specjalizują się zabudową tarasów w zakresie markiz, pergoli oraz innych systemów przeciwsłonecznych zarówno wewnętrznych jak i zewnętrznych.

Kancelaria Sobczyńscy Adwokaci

 Kancelaria Sobczyńscy i Adwokaci działa na rynku od 2005 roku. Przez lata udało im się zbudować silny zespół złożony ze specjalistów z różnych dziedzin prawa. W codziennej pracy  priorytetem Kancelarii jest interes klienta. Dbają o niego czerpiąc z bogatej praktyki, popartej znajomością lokalnego i krajowego rynku gospodarczego oraz bieżącym śledzeniem coraz dynamiczniej zmieniającego się otoczenia prawnego. Sukces klienta to ich sukces.

NAJNOWSZE VIDEO

O NAS NA SPORTOWYCH FAKTACH

FACEBOOK

© Copyright© Biofarm Basket Poznań 2016. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: Sport Success